loader
Foto

Mahsur kalan kediyi belediye ekipleri kurtardı


Beyşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri vatandaşın talebi üzerine çatıda mahsur kalan kediyi itfaiyenin desteğiyle kurtardı.
Beyşehir’in Hamidiye Mahallesi'nde 3 katlı apartmanın çatısında mahsur kalan kediyi gören mahalle sakinlerinden Sevinç Karabıyık, Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerden ve itfaiyeden destek isteyerek çatıda mahsur kalan kedinin kurtarılması için yardım istedi. Ekipler ihbar doğrultusunda adrese giderek mahsur kalan kediyi yoğun uğraşlar sonrasında kurtardı.
Beyşehir Belediyesi'yle iletişime geçen Sevinç Karabıyık açıklamasında, “Kediyi geçen hafta Perşembe Cuma gibi çatıda fark ettik. Öncesinde kendisi diğer çatıya geçebilir diye düşündük. Birkaç gün sürekli aynı çatıda olduğunu gördüğümde, atlayamıyor olduğunu fark ettik. Beyşehir Belediyesi'ne ulaşarak, telefon numaramı verdim. Daha sonra telefonla geri arayıp ilgilendiler. Çok teşekkür ederim. Ekiplerin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok memnun oldum. Sonuçta bir canın orada çaresiz kaldığını görünce insan duyarsız kalamıyor. Belediyemizden de aynı ilgi ve alakayı gördüğüm içinde çok mutlu oldum” dedi.Bu Haber 157 Defa Görüntülenmiştir.


Son Eklenen

Gazete Pati İle Dünya'dan Haberdar Olun..